Yoğun Veri Akışı ve Yatırım Fonlarına Etkileri

FonCu'nun bu yayınında Hedef Portföy Genel Müdürü Ercan Güner'i konuk ediyoruz. Güner'e piyasalardaki gelişmeleri soruyoruz, sizlerin sorularını yönlendiriyoruz. Ayrıca Ercan Güner kurucusu ve yöneticisi olduğu fonlarıyla ilgili sorularınızı yanıtlıyor.

Küresel Yavaşlama İbareleri Altın ve Yabancı Hisse Fonları İçin Bir Fırsat Mı?

Bu programımızda, piyasalardaki gelişmelerin ve yeni haftada açıklanacak verilerin yatırım fonlarına yansımalarını Yapı Kredi Portföy ile konuştuk. Yapı Kredi Portföy Yatırım Fonları ve Özel Portföy Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Okan Uzunoğlu küresel yavaşlamaya dair veriler ışığında Fed'in 1 Şubat tarihinde açıklanacak faiz kararını değerlendirdi. Ayrıca 3 Şubat 2023 tarihinde açıklanacak olan Türkiye enflasyon verileriyle ilgili değerlendirmelerini paylaştı. Yapı Kredi Portföy Satış ve Pazarlama Grup Müdürü Murat Arkarakaş tüm bu gelişmeler ışığında önümüzdeki dönemde hangi yatırım fonlarının ön plana çıkacağına dair görüşlerini paylaştı.

Küresel Piyasalarda Karışık Seyir: Yatırım Fonları Portföyümüzde Neler Olmalı?

FonCu'nun bu yayınında Global Menkul Değerler Araştırma Direktörü Banu Dirim'i ve Global MD Portföy Genel Müdürü Barış Subasar'ı konuk ediyoruz. Dirim'e ve Subasar'a piyasalardaki gelişmeleri soruyoruz, sizlerin sorularını yönlendiriyoruz. Ayrıca Barış Subasar Gloabl MD Portföy'ün kurucusu ve yöneticisi olduğu fonlarıyla ilgili sorularınızı yanıtlıyor.

Faiz Artırımlarında Sona Yaklaşırken Portföylerde Yatırım Fonlarıyla Çeşitlendirme

Piyasalardaki gelişmelerin ve yeni haftada açıklanacak verilerin yatırım fonlarına yansımalarını bu hafta HSBC Portföy ile konuştuk. Bu yayınımızda HSBC Portföy Başekonomisti İbrahim Aksoy ABD ÜFE verisini, sanayi üretimini, perakende satışlarını ve kapasite kullanım oranını yorumladı. HSBC Portföy Yatırımlardan Sorumlu Grup Başkanı Ali S. Toydemir Çin'in büyüme verilerini değerlendirdi. Ayrıca Aksoy, TCMB'nin 19 Ocak 2023 tarihinde gerçekleştirdiği PPK toplantısını ve faiz kararıyla ilgili görüşlerini dile getirdi.

TLH Aura Portföy Hisse Senedi Fonu Analizi

Fon Analiz serimizde bu haftaki fonumuz Aura Portföy Hisse Senedi Fonu TLH.

Hisse Fonlarındaki Düşüş Tamam Mı? Devam Mı?

FonCu'nun 2023 yılı ilk yayınında Aura Portföy Genel Müdürü İsmail Erdem'i konuk ediyoruz. Erdem'e 2023'te borsayla ilgili beklentilerini soruyoruz, sizlerin sorularını yönlendiriyoruz. Ayrıca İsmail Erdem Aura Portföy'ün kurucusu ve yöneticisi olduğu fonlarıyla ilgili sorularınızı yanıtlıyor.

Değişken Fonlar Nasıl Analiz Edilir?

Yeni yayın serimizde Fonları Analiz Ediyoruz! Bu haftaki videomuzda değişken fonları nasıl analiz edeceğinizi anlatıyoruz, üç farklı risk değerine sahip fonun analizini birlikte yapıyoruz.

2023'te Piyasalar ve Hisse Senedi Fonları

FonCu'nun bu yayınında İstanbul Portföy Yönetim Kurulu Üyesi Tufan Deriner'i konuk ediyoruz. Deriner'e 2023'te borsayla ilgili beklentilerini soruyoruz, sizlerin sorularını yönlendiriyoruz.

Fed Sonrası Piyasalar ve Yatırım Fonları

MD Portföy Genel Müdürü Barış Subasar'ı konuk ediyoruz. Dirim'e ve Subasar'a piyasalardaki gelişmeleri soruyoruz, sizlerin sorularını yönlendiriyoruz. Ayrıca Barış Subasar Gloabl MD Portföy'ün kurucusu ve yöneticisi olduğu fonlarıyla ilgili sorularınızı yanıtlıyor.

Kritik Hafta! ABD Enflasyonu ve Fed Faiz Kararı

FonCu'nun bu yayınında Ata Portföy Yönetimi Genel Müdürü Mehmet Gerz'i ve Ata Portföy Fon Yöneticisi Ali Gökçen'i konuk ediyoruz. Gerz'e piyasalardaki gelişmeleri soruyoruz, sizlerin sorularını yönlendiriyoruz. Ayrıca Gerz ve Gökçen yönetmekte oldukları Ata Portföy Robotik Teknolojileri Değişken Fon (#RTG) ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

Fon Sohbetleri ÜNLÜ Portföy

Fon Sohbetleri'nin bu haftaki konuğu ÜNLÜ Portföy. ÜNLÜ Portföy'ün UAR kodlu AR-GE Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'nu Yönetim Kurulu Başkanı Utku Özay ve Yönetim Kurulu Üyesi Emre Dilber anlatıyor.

Aralık Ayı Piyasa ve Fon Beklentileri

Aralık ayı piyasa ve fon beklentilerini Osmanlı Yatırım Varlık Yöneticisi Selim Hun ile konuşuyoruz.

Fon Sohbetleri Global MD Portföy

Fon Sohbetleri'nin bu haftaki konuğu Global MD Portföy Genel Müdürü Barış Subasar. Barış Bey, Global MD Portföy’ün yatırım fonlarını anlatacak ve sizden gelen soruları yanıtlayacak.

Piyasalardaki İyimserlik Yatırım Fonlarına Yansıyor

FonCu'nun bu yayınında Strateji Portföy Yönetimi Fon Yöneticisi Burak İhsan Çetinçeker'i konuk ediyoruz. Çetinçeker'e piyasalardaki gelişmeleri ve Borsa İstanbul'daki hızlı yükselişi soruyoruz, sizlerin sorularını yönlendiriyoruz. Ayrıca Çetinçeker, yönetmekte oldukları ST1 kodlu Strateji Portföy Birinci Hisse Senedi Fonu ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

Borsadaki Yükseliş: Fırsatlar ve Riskler

FonCu'nun bu yayınında İş Portföy Yönetimi Hisse Senedi Portföy Yönetimi Bölüm Müdürü Nuri Oğuz Ayhan'ı konuk ediyoruz. Ayhan'a piyasalardaki gelişmeleri ve Borsa İstanbul'daki hızlı yükselişi soruyoruz, sizlerin sorularını yönlendiriyoruz. Ayrıca Ayhan, yönetmekte oldukları IDH kodlu İş Portföy BIST-100 Dışı Şirketler Hisse Senedi Fonu ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

FYD-QNB Finans Portföy Birinci Hisse Senedi Fonu

Yeni yayın serimizde Fonları Analiz Ediyoruz! Bu haftaki fonumuz QNB Finans Portföy Birinci Hisse Senedi Fonu FYD.

Kasım Ayı Piyasa ve Fon Beklentileri

Kasım ayı piyasa ve fon beklentilerini Osmanlı Yatırım Varlık Yöneticisi Selim Hun ile konuşuyoruz.

Daha Fazla İçin Kanallarımızı Takip Edin

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
View more
Kabul Et