Portföyünü Nasıl Takip Edersin?

Bu videomuzda, farklı banka ve aracı kurumlardan aldığınız yatırım fonlarınızı tek bir ekrandan nasıl izleyebileceğinizi, portföyünüzün analizini nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.

Doları Yenen Fonlar

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu bu videomuzda dolar getirisinin üzerinde kazandıran fonları anlatılıyor. Doları yenen fonları anlattığımız videomuzu beğenmeyi unutmayın.

Küresel Resesyon, CDS ve Kur Pençesinde Piyasalar ve Fonlar

Bu hafta Prof. Dr. Burak Arzova küresel resesyon riskinin, liralaşma politikamızın ve yeni getirilen uygulamaların ve CDS primimizin piyasalara etkisiyle ilgili değerlendirmelerini paylaşıyor ve sizden gelen soruları yanıtlıyor.

Fonlarda Vergi İstisnası Bitmek Üzere. Elinizi Çabuk Tutun!

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu yeni video serimizde Prof. Dr. Burak Arzova, #yatırımfonları hakkında analiz yapıyor, öne çıkan fonları detaylı inceliyor. Bu videomuzda vergiden muaf fonlar anlatılıyor.

Garanti Portföy BIST-100 Dışı Şirketler Hisse Fonu Analizi

Bu videomuzda sizler için GOH kodlu Garanti Portföy BIST-100 Dışı Şirketler Hisse Senedi Fonu'nun analizini yaptık. Analizimizi sonuna kadar dikkatlice izlemenizi tavsiye ederiz.

Şirketlere Müjde! Fonlarla Kurumlar Vergisinden Muafiyet İmkanı

Bu videomuzda şirketler için getirilen bir vergi muafiyetinden bahsediyoruz. Hedef Portföy Genel Müdürü Ercan Güner 15 Nisan 2022 tarihinde duyurulan "Tam Mükellef Tüzel Kişilerin Ünvanlarında TL İbaresi Bulunan Yatırım Fonlarından Elde Ettikleri Kazançların Kurumlar Vergisinden İstisna Edilmesi" ile ilgili kararı anlatıyor.

Fed Kararı Sonrası Borsa İstanbul'a Bakış

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu geçtiğimiz haftanın ekonomik gelişmelerini ve bunların yatırım fonlarına yansımasını anlatıyor. Bu hafta Prof. Dr. Yusuf Kaderli Fed'in faiz kararının piyasalara ve Borsa İstanbul'a etkisiyle ilgili değerlendirmelerini paylaşıyor ve sizden gelen soruları yanıtlıyor.

Enflasyonu Yenen Fonlar

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu yeni video serimizde Prof. Dr. Burak Arzova, #yatırımfonları hakkında analiz yapıyor, öne çıkan fonları detaylı inceliyor. Bu videomuzda #enflasyonu yenen fonları anlatılıyor.

ABD Enflasyonu Zirvede! Dolar, Altın, Faiz Nereye?

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu geçtiğimiz haftanın ekonomik gelişmelerini ve bunların yatırım fonlarına yansımasını anlatıyor. Bu hafta Ekonomi Yazarı Barış Soydan ABD enflasyonunun piyasalara etkisiyle ilgili değerlendirmelerini paylaşıyor ve sizden gelen soruları yanıtlıyor.

Serbest Fonlar

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu yeni video serimizde Prof. Dr. Burak Arzova, #yatırımfonları hakkında analiz yapıyor, öne çıkan fonları detaylı inceliyor. Bu videomuzda #serbestfonlar anlatılıyor.

Dolar ve Euro İçin Kritik Hafta!

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu geçtiğimiz haftanın ekonomik gelişmelerini ve bunların yatırım fonlarına yansımasını anlatıyor. Bu hafta Osmanlı Menkul Varlık Yöneticisi Selim Hun Fed faiz artışı sonrası piyasalarla ile ilgili değerlendirmelerini paylaşıyor, ABD enflasyonu ve Avrupa Merkez Bankası faiz kararından bahsediyor ve sizden gelen soruları yanıtlıyor.

1 Yıl Önce 1 Yıl Sonra | Fon Portföyünden Ne Kazanırdın?

Fonlardan oluşturmayı düşündüğünüz portföyün geçmişte ne kazandırdığını, risklerini, varlık dağılımını Fon platformumuzdaki Portföy Analiz fonksiyonunu kullanarak inceleyebilirsiniz.

Temettü Ödeyen Fonlar

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu yeni video serimizde Prof. Dr. Burak Arzova, #yatırımfonları hakkında analiz yapıyor, öne çıkan fonları detaylı inceliyor. Bu videomuzda #temettü ödeyen yatırım fonları anlatılıyor.

İş Portföy Sağlık Şirketleri Karma Fonu (IKL)

Bu podcastimizde İş Portföy Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Gayde İş Portföy’ün Sağlık Şirketleri Karma Fonu’nu (IKL) tanıtıyor, fon hakkında detaylı bilgiler veriyor. Bu podcast 20 Mayıs 2022 tarihinde çekilmiştir.

Doların Ateşi Yükseliyor!

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu geçtiğimiz haftanın ekonomik gelişmelerini ve bunların yatırım fonlarına yansımasını anlatıyor. Bu hafta Tacirler Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aşçıoğlu piyasalarla ilgili değerlendirmelerini paylaşıyor ve sizden gelen soruları yanıtlıyor.

Yatırımcılar En Çok Bu Fonlarla İlgilenmiş

Fon platformumuzun kullanıcılarının en çok baktıkları ve inceledikleri fonları anlattığımız podcastimiz yayında.

Faize Duyarlı Yatırımcılar İçin Katılım Fonları - Hisse Katılım Fonları

Faize duyarlı yatırımcıların satın alabileceği fonlardan katılım hisse fonlarını anlattığımız podcastimizi sonuna kadar dinlemenizi tavsiye ederiz.

Küresel Piyasaları Bekleyen En Büyük Tehdit: Resesyon

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu geçtiğimiz haftanın ekonomik gelişmelerini ve bunların yatırım fonlarına yansımasını anlatıyor. Bu hafta Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu küresel resesyon ile ilgili değerlendirmelerini paylaşıyor ve sizden gelen soruları yanıtlıyor.

İhracat Performansı Fonlara Yansır Mı?

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu yeni video serimizde Prof. Dr. Burak Arzova, #yatırımfonları hakkında analiz yapıyor, öne çıkan fonları detaylı inceliyor. Bu videomuzda #ihracat şirketlerine yatırım yapan bir fonu anlatılıyor.

Gençler Yatırım Yaparken Nelere Dikkat Etmeli? / Gençlere Yatırım İpuçları

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na özel gençlerin yatırımlarını nasıl değerlendirebileceğine ve gençlerin yatırımlarında yaptıkları hatalara dair özel bir yayın hazırladık. Bu yayınımızda gençlerin yapabilecekleri yatırımlara dair bilgilere yer verdik. Kripto paralar, yatırım fonları, hisse senetleri ve temettü emekliliği hakkında konuştuk.

Daha Fazla İçin Kanallarımızı Takip Edin

Bu web sitesi çerezleri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
View more
Kabul Et