Seçime Doğru Piyasalar Varlık Fiyatlamaları ve Yatırım Fonları

Bu programımızda, piyasalardaki gelişmelerin ve yeni haftada açıklanacak verilerin yatırım fonlarına yansımalarını HSBC Portföy ile konuştuk. HSBC Portföy Başekonomisti İbrahim Aksoy, ABD'nin son açıklanan enflasyon verilerini ve Euro/Dolar paritesini merkez bankaları faiz artırım süreçleriyle birlikte değerlendirdi. HSBC Portföy Yatırımlardan Sorumlu Grup Başkanı Ali S. Toydemir, son 1 haftada piyasalardaki volatiliteyi ve varlık fiyatlarındaki değişimleri yorumladı. Toydemir, tüm bu gelişmeler ışığında önümüzdeki dönemde hangi yatırım fonlarının ön plana çıkacağına dair görüşlerini paylaştı.

Gümüşe Yatırım Yapan Fon - YZG

Bu haftaki fonumuz Yapı Kredi Portföy Gümüş Fon Sepeti Fonu - YZG

Faiz Artış Döngüsünün Sonu, Seçim Belirsizliği ve Yatırım Fonları

Bu programımızda, piyasalardaki gelişmelerin ve yeni haftada açıklanacak verilerin yatırım fonlarına yansımalarını İş Portföy ile konuştuk. İş Portföy Stratejisti İrem Talaslı, Ph. D. Fed'in Mayıs ayı faiz kararını ABD ekonomik verileriyle birlikte değerlendirdi. Ayrıca ülkemizin Nisan ayı enflasyon oranını ve seçim öncesi piyasalarımızla ilgili görüşlerini paylaştı. Talaslı, tüm bu gelişmeler ışığında önümüzdeki dönemde hangi yatırım fonlarının ön plana çıkacağına dair görüşlerini paylaştı.

Belirsizlik Ortamı İçin Az Kaybeden Yatırım Fonları

Bu videomuzda belirsizlik ortamında daha stabil ve negatif getirili gün oranı düşük olan yatırım fonlarını anlattık.

Fed Faiz Kararı ve Seçim Öncesi Piyasalar ve Yatırım Fonlarımız

Bu programımızda, piyasalardaki gelişmelerin ve yeni haftada açıklanacak verilerin yatırım fonlarına yansımalarını Yapı Kredi Portföy ile konuştuk. Yapı Kredi Portföy Sabit Getirili Menkul Kıymetler, Özel Portföy Yönetimi ve Stratejik Alokasyon Genel Müdür Yardımcısı M. Güçlü Çolak ilk olarak 3 Mayıs tarihinde açıklanacak olan Fed'in faiz kararını bankacılık krizi ve ABD borç tavanı belirsizliği ile birlikte değerlendirdi. Ayrıca Çolak, Türkiye para ve sermaye piyasalarıyla ilgili önümüzdeki dönem için görüşlerini paylaştı. Yapı Kredi Portföy Satış ve Pazarlama Grup Müdürü Murat Arkarakaş tüm bu gelişmeler ışığında önümüzdeki dönemde hangi yatırım fonlarının ön plana çıkacağına dair değerlendirmede bulundu.

Altın ve Dövize Nasıl Yatırım Yaparız?

Bu videomuzda altın ve dövize dayalı yatırım için kullanabileceğiniz yatırım fonlarını anlattık.

Yüksek Volatilitede İyi Bir Alternatif: Yatırım Fonları

Bu programımızda, piyasalardaki gelişmelerin ve yeni haftada açıklanacak verilerin yatırım fonlarına yansımalarını TEB Portföy ile konuştuk. TEB Portföy Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alen Bebiroğlu, CFA ve TEB Portföy Strateji ve Araştırma Müdürü Hüseyin Akar bayram sonrasında Borsa İstanbul'un işlem hacmi ve volatilitesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Ayrıca bilanço döneminin borsaya olası etkilerini anlattılar. Bebiroğlu ve Akar, küresel piyasalarla ilgili görüşlerini paylaşırken, ABD'nin büyüme görünümünü ve resesyon riskini değerlendirdiler. Alen Bebiroğlu, tüm bu gelişmeler ışığında önümüzdeki dönemde hangi yatırım fonlarının ön plana çıkacağına dair görüşlerini paylaştı.

Son Düzlüğe Girerken Yatırım Fonları

Bu programımızda, piyasalardaki gelişmelerin ve yeni haftada açıklanacak verilerin yatırım fonlarına yansımalarını HSBC Portföy ile konuştuk. HSBC Portföy Başekonomisti İbrahim Aksoy, ABD'nin son açıklanan enflasyon verilerini ve Fed FOMC toplantı tutanaklarını değerlendirdi. Aksoy, seçimlere kadar olan süreçte ve sonrasında döviz kurlarıyla ilgili görüşlerini paylaştı. HSBC Portföy Yatırımlardan Sorumlu Grup Başkanı Ali S. Toydemir, tüm bu gelişmeler ışığında önümüzdeki dönemde hangi yatırım fonlarının ön plana çıkacağına dair görüşlerini paylaştı.

Seçime Doğru Kritik Soru Yatırım Fonları Portföylerimizde Neler Olabilir

Bu programımızda, piyasalardaki gelişmelerin ve yeni haftada açıklanacak verilerin yatırım fonlarına yansımalarını İş Portföy ile konuştuk. İş Portföy Stratejisti İrem Talaslı, Ph. D. öncelikle ABD verileri ışığında Fed'in faiz politikasını bankacılık kriziyle birlikte değerlendirdi. Ayrıca seçimlere doğru giderken Borsa İstanbul'daki volatiliteyi ve düşük işlem hacmini yorumladı. Talaslı, tüm bu gelişmeler ışığında önümüzdeki dönemde hangi yatırım fonlarının ön plana çıkacağına dair görüşlerini paylaştı.

OKD - Oyak Portföy Birinci Değişken Fon Analizi

Yeni yayın serimizde Fonları Analiz Ediyoruz! Bu haftaki fonumuz Oyak Portföy Birinci Değişken Fon- OKD

Daha Fazlası İçin Kanallarımızı Takip Edin