FED TUTANAKLARI SONRASI KÜRESEL PİYASALAR NASIL OLUR?

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu geçtiğimiz haftanın ekonomik gelişmelerini ve bunların yatırım fonlarına yansımasını anlatıyor. Bu hafta #OsmanlıMenkul Varlık Yöneticisi #SelimHun piyasaların ve yatırım fonlarının 2022'deki seyri hakkında değerlendirmelerini paylaşıyor ve sizden gelen soruları yanıtlıyor.

FED TUTANAKLARI SONRASI KÜRESEL PİYASALAR NASIL OLUR?

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu geçtiğimiz haftanın ekonomik gelişmelerini ve bunların yatırım fonlarına yansımasını anlatıyor. Bu hafta #Prof.Dr.BurakArzova piyasaların ve yatırım araçlarının önümüzdeki dönem seyri hakkında değerlendirmelerini paylaşıyor ve sizden gelen soruları yanıtlıyor.

SORULARINIZI CEVAPLADIK

Bu videomuzda yatırım fonlarının alım/satımıyla ilgili teknik detayları anlattığımız 26 Aralık 2021 tarihli videomuza gelen sorularınızı yanıtlıyoruz. - Fon alış satış fiyatında emir verme saati - Riskli risksiz tüm fonlar 21 Aralık'ta kaybettirdi mi? - Enflasyonist ortamda döviz ağırlıklı portföy oluşturmak doğru mu?

FON ALIP SATARKEN BUNLARA DİKKAT EDİN!

Bu videomuzda yatırım fonlarının alım/satımıyla ilgili teknik detayları anlatıyoruz. Aynı zamanda doların fon fiyatlarına etkisini ayrıntılı olarak ele alıyoruz.

FON PİYASALARINDA NELER OLUYOR?

İyi Gelir Yönetici Ortağı Prof. Dr. Serra Eren Sarıoğlu yeni TL mevduat ürününü, dolardaki ve borsadaki düşüşü ve bunların yatırım fonlarına yansımasını #İstanbulPortföy Yönetici Ortağı #TufanDeriner'e soruyor. Sizden gelen soruları #TufanDeriner'e yönlendiriyor.